Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elgondolkoztatok már azon,...

Elgondolkoztatok már azon, hogy mi lesz ha egyedül haltok meg? Elmondanátok az érzéseiteket?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. De nem tudok szeretni mást a családom és a legszűkebb baráti körömön kívül... Fogalmam sincs, hogy mit fogok dolgozni, mert nem vagyok semmiből sem kiemelkedő. Tudom majd az évek folyamán kialakul, és ha nem? Megőrjít ez a tudatlanság! Azt szeretem ha a kezembe tartom a dolgokat, de ez idegesít, hogy nem tudom mi lesz velem.
2013. máj. 11. 22:16
 1/2 anonim válasza:
Nem gondolkodtam olyanon, hogy mi lesz, ha egyedül halok meg. Bár nem is értem a kérdést, mert meghalni csak egyedül lehet. Nem tudom milyen érzésekre gondolsz. Miért kellene szeretned mindenkit? Nincs azzal semmi gond, ha valóban Tudsz szeretni valakit/valakiket...és ez szerintem éppen elég. A munkához nem kell kiemelkedőnek lenned, elég, ha dolgozol, aztán kész. Ha kiemelkedő vagy valamiben és úgy dolgozol, az valami plusz, főleg, ha nagyon szereted is, amit csinálsz. Ha nem alakul ki, akkor sem lesz semmi, max azt fogod érezni (vagy hasonlót), hogy nem elégít ki, amit csinálsz és nem érdekel igazán. Ha azt szereted, hogy kezedben tartod a dolgokat, akkor nem fog felőrölni a "tudatlanság", mert teszel ellene.
2013. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdést. Megszeretnélek ismerni. Küldj üzenetet, ha kíváncsi vagy - fiú, 18 éves
2013. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!