Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SIMS 3-ban, megkaptam egy...

A SIMS 3-ban, megkaptam egy gépbeli pasit (mert össze házasodtam és az enyém lett) és nekem kell kezelnem! DE ha én nem akarom, akkor hogy töröljem ki?

Figyelt kérdés

Próbálom megdögleszteni. De nem megy annyira. És ha meghal, akkor ott lesz a szelleme, nem? Azt is nekem kell gondozni?

szóval, hogy töröljem ki???? Mellékesen:

Xander Clavell-t kaptam meg.....


2013. máj. 12. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Xander? Az gáz xD Próbáld meg kitörölni (moveobjects on, kijelölöd, és delete), de nem tudom, véglegesen kitörlődik-e, vagy lesz-e valami probléma.
2013. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DrarkPain válasza:

titkos kód : testingcheatsenabled true

nyomd le a shift gombot és úgy katincs Xander Clavell-re keresd meg a tárgy feliratú gombot kat rá és ott lesz hogy törlés. Én ezt szoktam csinálni a zombikkal , adóbehajtókkal , és azokkal akik idegesítenek :DDD

2013. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm xDD már idővel én is rájöttem. :) amm mikor elfelejtem befizetni a számlákat, jön egy pacák, a behajtó és elviszi a tükrömet, meg a nem tom mimet..de nincs értelme, mert újra megveszem . XDD
2013. júl. 10. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!