Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretitek lányok azt...

Miért szeretitek lányok azt ha egy fiu oltogat v alakú polóban jár a haja olyan, mint az ecset ez miért jó?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Mert a lányok mostanában a divatb*zi majmokra buknak akik teljesen úgy viselkednek mint a lányok. Rózsaszin póló tükör pózolás, csücsörítés stb. a másik meg az, hogy a lányok csak a roszakat szeretik, és ez az amit én sosem fogok megérteni.Ha egy fiú szereti őket és mindent megadnak neki azt számba se veszik, azt mondják rájuk h papucsok meg a többi jelző, aki meg le se szarja őket, mindig ütögeti meg rúgdossa meg p*csöm tudja még mit, azért meg szó szerint meg vannak halva. Erre szokták mondani h sosem fogjuk mi, fiúk, férfiak megérteni a nőket. De szerintem ők sem értik magukat.
2013. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,és csak röhögök az ilyen "pasikon".

Szerintem nagyon gáz,és attól csak rosszabb hogy tucatdolog,teljesen elvesznek egymást között,nincs bennünk semmi egyedi.

19L

2013. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, nem is jó.

A normálisakra bukom.

2013. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.De szomorú a tény
2013. máj. 12. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!