Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Majdnem megvertek . Mit...

Majdnem megvertek . Mit tegyek? (13 fiú)

Figyelt kérdés
Az történt hogy egy barátommal kosaraztam a kosárpályán és odajött 3 15-16 èves fiú akik megkérdezték h felpróbálhatják-e a napszemüvegemet . Oda adtam ( ha nem adom oda megvernek úgyis de ezt nem mondták de tudtam látásból ismertem őket .) Felpróbálta amikor visszakértem nem adták vissza . Hosszú alkudozás után 250 -ért visszakaptam .Visszavágjak ?(vanegy felnőtt bàtyàm akitől félnek csak ő kűlföldön él .)mit tegyek ?

2013. máj. 12. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne menj szerintem máskor arrafelé,hanem menj máshová kosarazni,mi is úgy csináltuk mikor ilyen helyzetben voltunk.
2013. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha újra előfurdol (akár utcán kisvárosban élek néha látom őket rádaásul csomószor be vannak szívva 1000-rel drogoznak amikor van szabadidejük rendőrségen.nyilván vannak tartva mind drogozás miatt folyik ellenük az eljárás .) hordjak magammal gázsprait ? Vagy ha mègegyszer elòfordul szóljak a zsaruknak ?
2013. máj. 14. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,a gázspray jó ötlet,ha neked nem adnak vetesd mag apukáddal,csak egy ezres körül van ,de,ha sokan vannak ellened akkor kevés az is.

Valamit tenni kellene ellenük.

2013. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha mégegyszer előfordul szóljak a zsarukna vagy a bátyàm verje meg òket (megtenné nem megverni de megkergetni òket ( nagyon félnek tòle hiisz 180cm tiszta izom és jól verekedik járt karatéra ) ès hamarosan hazajön külföldről )
2013. máj. 17. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd hangosan, hogy hagyjanak békén, hátha odamegy valaki és elzavarja őket.

Hol laksz amúgy? :D

2013. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is csesztettek. Nekem a már a végén a házunkhoz jártak. Azért kezdődött, mert nem akartam közéjük tartozni, mert tudtam, hogy bajkeverők. Én szóltam a faternak és elküldte őket a halál f_szára. Akkor 4-5 éves voltam, most már egyedül rendezem el az ilyeneket.
2014. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!