Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma majdnem megvertek az utcán...

Ma majdnem megvertek az utcán fényes nappal! Miért?

Figyelt kérdés

A párommal (ő cigány) vártunk egy fiatal magyar fiút az utcán,amikor két tagbaszakadt vélhetőleg cigány férfi nuncsakuval belénk kötött,és elzavart minket.Szó nélkül tűrtük.Elsiettünk.Most azon gondolkodom miért? Semmi okot nem adtunk,igaz csókolóztunk.Már félek kilépni az utcára.

Mit csináljak?


2009. máj. 23. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem is ismerte a párod a támadókat?..akkor nem tudom.

ha nem cigányok lettek volna, azt mondanám diszkrimináció....de így..ellened vagy a pasid ellen volt inkább a támadás-mondtak valamit?vagy mindkettőtök ellen?lehet h.ők nem nézik jó szemmel h.egy magyarral jár..nem tudom.ha ismerte a párod őket, akkor lehet h.konfliktus van köztük,azt csak ő oldhatja meg...

2009. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

mert a cigányok utálják a magyarokat (egyes helyeken: fehéreket, parasztokat), és így adtak hangot a nemtetszésüknek... és még ők dobálóznak a cigánygyűlölet kifejezéssel... akkor hogy is van ez?

vagy csak egyszerűen büdös cigányok, akikben rendes cigányvér folyik, utána meg ott sírnak, hogy cigánygyűlölet....

vagy netán a cigányok is utálják a saját fajtájukat, csak milyen jó a magyarokra fogni?

Ez van baby, ha normális életet akarsz, ne kezdj cigánnyal!

2009. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,jó hogy irtatok.

én nem pontoztam le senkit,örülök minden hozzászólásnak,és nem értékelem hogy helyes e,vagy helytelen.Mindenből tanulhatunk.

2009. máj. 23. 21:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ismertük őket.Odaszóltak,hogy mit csinálunk,és megindultak felénk.Majd mondták hogy takarodjunk el.Mi nem szóltunk semmit,csak gyorsan elmentünk.Nagyon megijedtem.Féltem,hogy utánunk jönnek.A párom nem tudott volna semmit tenni ellenük. Sok éve együtt vagyunk,és nagyon szeretjük egymást.
2009. máj. 23. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert a párod cigány és a cigányok nem szeretik.ha nem cigánnyal állnak össze.Tetszik nem tetszik ez van.És még ők vannak gyűlölve.Kac-kac.
2009. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon veszélyes cigányokkal ismerkedni, bármi téren. Hamar azt veheted észre, hogy el vagy ásva.
2009. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
osztoma z utolsó hozzászolását.n nagyon meggondolnám vele élném e le az életem.nem veszélytelen,a származása miatt.
2009. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy a jóó büdös francba jutott azoknak az eszükbe, hogy nuncsakuval mászkáljanak az utcán?
2011. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!