Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan üldözzem el magamtól a...

Hogyan üldözzem el magamtól a nemkívánatos osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok az az ember,aki egy sértő szóval mondjuk gond nélkül el tudja űzni maga körül az embereket. Irigylem azokat, akik tényleg csak azokkal beszélnek, akiket igazán szeretnek. Biztos túl kedves vagyok velük, pedig hihetetlenül nem bírom őket. Mégsem akarom megsérteni őket. Egyedül akarok ülni egy teremben mondjuk, de ők letámadnak és a hajam égnek áll. Mit tehetnék, úgy, hogy bunkó se legyek nagyon?

#osztálytársi kapcsolatok
2013. máj. 12. 20:53
 1/2 anonim válasza:
Ismerős szitu! Én is így vagyok ezzel.Nekem úgy sikerült,hogy fokozatosan leépítettem őket.Folyton kimagyaráztam magam ,hogy most tanulnom kell stb. Hallgass zenét füldugóval ,ha ekkor odajönnek,mondd nekik ,hogy "nem baj,ha zenét hallgatok".Dumálj azokkal ,akiket szeretsz.Feltűnően beszélgess velük,őket meg ne vedd észre.Aztán szép lassan lekopnak. :) Sok sikert!
2013. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2013. máj. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!