Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A depreszio hany eves korban...

A depreszio hany eves korban szokot jelentkezni? es mik a tunetei?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 22:30
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
Ez nem olyan, mint a menstruáció, hogy hány éves korban jön... ez az élethelyzettől függ. Evidens, hogy egy két éves gyerek nem igazán szenvedhet depresszióban (illetve dehogynem, csak kicsit másfélében, de a lényeg ugyanaz, külső hatásokra csökken a pozitív szemléletmód, az önbizalom, a "belső erő"), mivel még máshogy fog fel dolgokat. De, ha van valami erőteljes negatív hatás az ember életében, mindegy, hogy hány éves, a depresszió rögtön jelentkezhet... szerintem
2013. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem.Szoval a körülményektöl füg minden.

De lehet ez pl: egy lány miatt?

2013. máj. 12. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád konkrétabban mi van,akkor többet tudnánk segíteni :)
2013. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ki tuztem egy celt maagam ele ami az volt,hogy azt a lanyt megszeretnem magamnak szerezni o nem volt kivancsi ram es en azzt gondolom egy folytaban magamrol,hogy csunya vagyok es stb.ritkan vagyok kozzosegekben mert mindenkitol szegyelem magamat pedig sokak szerint sportos jo kepu vagyok !
2013. máj. 13. 00:12
 5/7 A kérdező kommentje:
De egyszeruen keptelen vagyok felfogni!
2013. máj. 13. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok szakember,de ha nagyon úgy érzed,hogy bánt,gyötör téged keress egy szakembert.A pszichológus nem ír ki neked gyógyszert,míg a pszichiáter igen.
2013. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Így visszagondolva én egészen amióta csak van tudatom az voltam, olyan 7-8 éves koromban kezdtek jelentkezni az öngyilkosságni hajlamaim.
2022. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!