Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkát tudnék vállalni...

Milyen munkát tudnék vállalni nyárra? 14 éves fiú vagyok és jól jönne egy kis plusz pénz. Gondoltam már újságkihordásra, kocsimosásra, de hol tudnék jelentkezni ilyen feladatokra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 15:35
 1/4 anonim válasza:
Nah ez jó kérdés mert én is szeretnék ilyen munkát találni és én is 14 éves fiú vagyok, de én sem tudom hol kell jelentkezni ilyen munkára:DD
2013. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remélem azért valamit találunk XD
2013. máj. 10. 17:44
 3/4 anonim válasza:
akkor én is csatlakozom:D 14/l
2013. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem akarok senkit megsérteni, én is hasonló problémákkal küzdöttem (most is...), de 16 éves kortól lehet csak dolgozni, kivéve persze iskola által, satöbbi...


Illetve, ha valami szülői beleegyezéses papír ki van töltve, le van adva, akkor 15 év az alsó korhatár... (Persze, szűkített munkaidőben.)


Ezt én is itt gyakorikérdéseken olvastam, nem tudom, mennyi az igazságtartalma...


Azt is mondják, hogy 15-16 évesen nem kapsz munkát, csak ha elmész diákszövetkezethez...


Remélem segíthettem!

2013. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!