Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek csak adottságok vagy van...

Ezek csak adottságok vagy van valami abnormális összefüggés a dolgok között?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem magamon egy pár furcsa dolgot, és sokszor megijedek magamtól..

Egy fal választ el engem apámtól mégis hallom, ahogy lélegzik, vagy megmozdul, nagyon sok minden apró dolgot meghallok. Az utóbbi pár hónapban erősödött a reflexem. Múltkor egy ismerősöm mögöttem állt majd megmozdult én pedig fordulatból kaptam el a karját, mert hirtelen megijedtem. A szemem színe a közérzetemtől függően változik. Ha valami baj közeleg megérzem, mert előtte egy héttel körülbelül elkezdek a szokottnál is jobban idegeskedni, görcsöl a gyomrom, holott akkor még nyugodt vagyok. A hajam nagyon gyorsan nő, két hónap alatt többet nőtt mint régen fél év alatt. Ha lefekszem este és arra gondolok, hogy másnap reggel nyolckor kell kelnem, reggel nyolc előtt pár perccel felriadok.

Ezek normális dolgok? Mással is van ilyen? Ugye nincs velem gond?

Légyszi ne mondjátok azt, hogy vámpír vagyok!(akiktől eddig kérdeztem ezt a választ kaptam...-.-)

Szóval mit gondoltok?

15/L

:)


2013. máj. 13. 03:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak bemeséled magadnak. Egyszer figyelmes lettél egy véletlen dologra, és aztán már folyamatosan nagyon rákoncentrálsz. Az ébredés reggelente az velem is szokott történni
2013. máj. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!