Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most fogok 21. -én informatiká...

Most fogok 21. -én informatikából érettségizni, de nekem az excel meg az acces nagyon nehéz :/ nem tudom, mit csináljak, gyakorlok itthon, de így se tudom megcsinálni, mindig a megoldásokat nézem és csak így tudom :// valami tippek?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt, hogy vagy power point vagy weblap szerkesztés volt, de később berakták mind a kettőt, most én választhatok a 2 közül vagy meg kell csináljam???

2013. máj. 14. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem infóból ,abszolút nem készültem rá.Én az excel-t hagytam a legvégére,mert nekem is az volt a legnehezebb,de szerintem nincs is elég idő az összes feladatot megcsinálni(ha nem vagy informatika zseni),1-2 számításra maradt csak időm az excel-ből.Ha a lehetőségek közül egy feladatot kihagysz attól még simán kaphatsz 4est sz érettségidre.
2013. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet választani. 3 feladatot kapsz.

2011-ben érettségiztem. Volt Weblap(szövegszerkesztéssel együtt) Acces és Exel. Azt hiszem :D De a power point abban az évben kimaradt. Na mind1 így is 5ös lett.


Egyébként a súgó-ba sok mindent meg lehet találni. :)

2013. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is tavaly érettségiztem infóból, és a word-öt hibátlanra megcsináltam, az excel fele jó lett, az access-be épphogy belefogtam, alig volt rá idő, a power point meg szintén félkészen volt és négyest kaptam...szóübelivel si felhúzhatsz pár százalékot. Úgyhogy ne félj! :) Viszont az időt nézd gyakran, mert nekem azon úszott el az ötösöm, hogy kicsúsztam belőle...
2013. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most adtatok némi reményt :DD
2013. máj. 15. 17:19
 5/5 anonim válasza:
www.infoerettsegi.blog.hu ;)) nekem ez segített, egy tanár felvette videóra azt, hogy hogyan oldotta meg az előző évek feladatsorait :)
2013. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!