Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni! Az...

Tanácsot szeretnék kérni! Az exem zaklat, nem hagy békén. Fenyegetőzik, hívogat, meg üzenget nekem állandóan. Eléggé elfajult a dolog. Nagyon félek tőle Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 15:05
 1/3 Tomboy válasza:
100%

Szerintem jelentsd fel őt zaklatásért.

Én azt tenném.

2013. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csak Betti válasza:
100%
velem is pon ez van...:( en is nagyon felek tole es engem meg be is mocskol mas pasik elott,hogy ne alljanak szoba velem.Nagyon megbantam,hogy megismertem...Kerj segitseget minel tobb embertol,hogy melletted alljanak ,es ne mellette
2013. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Az èn problèmàm szerencsère megoldòdott. Elköltöztem... màs orszàgba, de mèg ìgy is kapok nèha fenyegető üzeneteket. Nàlunk a dolog anno elèggè elfajult: fenyegetőzès kezdett valòsàggà vàlni. Amikor segìtsèget akartam kèrni, akkor pedig azt mondtàk, hogy amìg vèr nem folyik, addig nem tehernek semmit. Megköszöntem a semmit.. De most màr nem fèlek. Azòta fèrjhez mentem ès nagyon boldog vagyok!
2015. aug. 7. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!