Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljegyzésre készülünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésre készülünk a párommal, bevallotta nekem, hogy megőrül a 40-es szőke nőkért. A facebookján állandóan ilyen nőket nézeget. Jó a kapcsolatunk de ez a dolog egyre több kételyt ébreszt bennem. Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fesd be a hajad szőkére. Hány éves vagy? Jobban örülnél ha a férfiakat nézegetné?
2013. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szomorú nem érdemel meg Téged a párod. Sokaknak csak örülnének ha lenne párjuk ilyet biztosan nem csinálnák. Bízz és hagyatkozz a megérzéseidben nomeg szerintem meg kéne vele ezt beszélni de komolyan ám.
2013. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én hajam is szőke, szóval nem kell. Nem, nem lenne jobb.
2013. ápr. 6. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hány évesek vagytok,

de végig kéne ezt gondolni, mert vonzódik hozzájuk N

2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha minden jol megy te is leszel 40-es!a tobbi baratnod mar lehet h elvalnak,de erted akkor fog megorulni a parod!am biztos te is tetszel neki nem cask a 40-es nok,nyilvan olyat keresett volna maganak es nem teged
2013. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!