Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátoknak tényleg ilyennek...

A barátoknak tényleg ilyennek kell lennie, vagy jogosan nem tekintem az ilyeneket barátnak?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb társaságom az iskolában, 5-en vagyunk "barátok"... 3-tól kapom meg azt, hogy "Én olyan jó barátod vagyok, miért nem szeretsz, miért nem osztasz meg velem semmit?!" Persze, én kapom azt tőlük, hogy rohadjál meg, k.rva, b.zik.rva, nyomorék, köcsög, r.banc, meg k.rva anyáznak is, és folyamatosan oltanak. Néha meg benyögik, hogy "áh, szeretlek!" A nap 90%-a abból áll, hogy oltogatva vagyok, és amikor rájuk szólok, hogy hagyjanak, mert már felidegesítettek, akkor jobban csinálják, és ha már kissé agresszívabban szólok rájuk, akkor már én vagyok a bunkó köcsög... Megkaptam, hogy megváltoztam, nem értem a poént. Erre csak annyit mondtam, hogy inkább azt nem tűröm, hogy folyamatosan r.bancoznak, meg l.tyóznak. Egymást egyébként nem oltják, csak engem, és közben röhögnek, majd "lepacsiznak", hogy hú de beoltottak. Csodálkoznak, miért nem szeretek velük lógni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 14. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a te bajod, hogy mindent magadra veszel amit mondanak.

Ők hülyéskednek te meg komolyan veszed, így aztán mikor rájuk szólsz, akkor jobban cukkolnak téged.


Mindenkinél másról szól a barátság, mindenkinél mások az elvárások.

Van olyn baráti társaság ami annyira testvéries hogy egymás közt megengedett az oltógátas. (de csak egymás közt)! Egy harmadik személytől már sértegetés!


Mi pl a barátaimmal, folyton le nig*erezük egymást! Nem sértegetésből, csak, hogy érezze a törődést! :)


Ha neked nem felel meg, hogy így viszonyulnak hozzád. Akkor azt javaslom, keres olyan társaságot, akik közt nincs meg ez a fajta megnyilvánulás!

2013. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem veszem magamra, hanem r.hadtul idegesít! Jó, van egy barátom, meg a legjobb barátommal akikkel mi is le szoktuk n.ggerezni egymást, de mi ezen röhögünk, mert nem mondjuk komolyan, csak amolyan "megszólítás" :D Viszont ők kb már szinte komolyan mondják, és CSAK nekem. Egymást sosem szapulják, csak én vagyok a célpont. Nekem az egyedüllét lenne a legjobb, mert az osztályban pl. senkit nem találok magamnak, de ha mondom, hogy egyedül akarok lenni, azt sem veszik komolyan. Szerintem csak azért "szeretnek", mert jó engem b.sztatni, mert általában nem szólok vissza... Köszönöm a válaszod!
2013. máj. 14. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem toom ... ha neked ilyen barátaid vannak ellenség már nem is kell! Na jó viccet félre téve!

Nekem nem iylenek a barátaim mi 4-en vagyunk és az a jó, hogy totálisan más karakterek! Az eggyik színész akar lenni a másik lovagól a harmadik kutyamániás én meg anime fan vagyok! De nálunk is mint szinte mindenhól kitőrt a 1D imádat.. és a lovaglós lány beleszeretett alias Harry-be! De a suliba van egy fiú aki kiköpött Harry és már belé szerelmes és azóta a Harry hasonmással meg velünk olyan hülye dolgok történtek mindig erről szólnak a napok és még bejön a sok-sok hülyeség még hármunktól aztán elvagyunk jó nálunk is vannak káronkodások de azok NAGYON JÓL JAVÍTHATÓAK csak egy vicces krülményhez kell kötni it nálunk pl. vólt egy hülye storíy amin ma is röhögőgörcsöt kapok és a kur.va anyád ből kur.a nénikéd lett, meg olyan is van h TE KETTŐŰŰŰŰŰ stb. az a ti bajotok h nem tudjátok magatokat lekötni valamivel!

2013. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha csak úgy viszonyulnak hozzád, hogy megalázzak, akkor azok nem a barátaid.

2013. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!