Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? A volt...

Mit gondoltok erről? A volt pasim megmondta a legjobb b. nőmnek hogy találkozzanak de csak ők ketten a fiu nem ment el es a fiu baratja nekem megmondta hogy csak atbassza itet, de a lany azt mondja nem szereti a fiut.

Figyelt kérdés

haudik vagy igazat mond??

értelmes válaszokat


2013. máj. 14. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy az ilyen hátulról érkező információkat semmisként kezeld!

Csak azt hidd el, amiben te magad részesülsz.


Nem tudhatod, hogy ezeket az információkat mi célból közölték veled.

Lehet hogy az aki ezt neked közölte, pont azért mondja neked, mert akar tőled valamit. És kíváncsi, hogy hogyan reagálsz egy ilyen hírre!

2013. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miért baszta volna at a volt pasim a b.nomet??
2013. máj. 14. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi a garancia arra, hogy a az igazságot hallottad?

Hogy minden úgy történt, ahogy elmesélték neked?!


Még azt is el lehet képzelni, hogy az a bizonyos "barát" aki neked ezt mesélte, arra kíváncsi, hogy te ezt a hírt hogyan reagálod le.

Sőt! Mi van, ha pont a volt pasid terjeszti ezt magáról, hogy lássa, te hogyan reagálsz erre.


Nekem kicsit "kavarás szaga" van ennek az információnak, és pont ezért írtam tanácsként, hogy nem foglalkozz az ilyen pletykákkal, értelmetlen.

2013. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet igazad van...amugy koszi,es midndig bamul a volt pasim meg
2013. máj. 14. 18:06
 5/5 A kérdező kommentje:
hm?
2013. máj. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!