Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok olyan embert, aki?

Hol találok olyan embert, aki?

Figyelt kérdés
Átvenne tőlem mobiltelefon előfizetést készülék nélkül, úgy, hogy kifizetek neki előre mondjuk 2 havidíjat és az átíráskor felmerülő költségeket? Természetesen a hűségidőből már csak az eredeti fele van hátra és kedvezmények is járnak az előfizetés mellé, így nem járna nagyon rosszul, aki megkapná. Rokonnak nem tudom átadni, ismerősökből kifogytam. Anyagilag nem bírom, most kezdek önálló életet, minden fillérnek megvan a helye. Hirdetni hirdettem, nem érdekelt senkit. Valaki tudna tanácsot adni, hogy hol keressek olyat, akit érdekel egy ilyen ajánlat és rugalmas?

2013. máj. 14. 19:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Pár hónap múlva pedig meg is tudná újítani, vehetne mellé készüléket is kedvezményesen, stb.
2013. máj. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!