Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabálysértés-e a közterületen...

Szabálysértés-e a közterületen való alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés
2012-ig az önkormányzat ugyebár megtilthatta, azóta viszont nincs rá lehetősége. Az új Sztv. annyit ír: "aki a szeszes ital árusítására vagy a közterületen történő fogyasztására vonatkozó - törvényben, kormányrendeletben meghatározott - tilalmat megszegi, szabálysértést követ el." De erről én nem találtam se törvényt, se kormányrendeletet.

2013. máj. 15. 21:56
 1/4 Sparr0w ***** válasza:
Holnap megkérdem az ügyvédemet.
2013. máj. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sparr0w ***** válasza:
Megkérdeztem: az, szabálysértés, büntethetik.
2013. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! Azt nem mondta az ügyvéded, hogy melyik tv-ben van meghatározva a tilalom?
2013. máj. 17. 18:59
 4/4 Sparr0w ***** válasza:
Nem részletezte csak ennyit mondott hogy a rendőr megbüntethet érte, de arra kell csak figyelni hogy ha jön gyorsan lerakom úgy hogy ne lássa, odébbsétálok és kész...
2013. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!