Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a ByeAlex dal nem volt...

Ez a ByeAlex dal nem volt most egy kicsit hamis?

Figyelt kérdés
Vagy csak a mi tévénken?

2013. máj. 16. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Hamis? Ahhoz nem kellene valami hang is? Remélem, ha vége lesz ennek a víziónak, végleg a süllyesztőbe kerül ez a figura a hányadékával együtt.
2013. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Hamis volt, gondolom izgult.


Off, de szerintem utolsó lesz :D

2013. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Az egész dal alapból szar, nem nagyon lehet elbas*ni XD
2013. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Néhány helyen valóban, én is úgy hallottam. De szégyen a magyar nép, hogy tud ennyire utálkozni a hazájuk képviselőjével. Nem baj, ha nem tetszik a zene, de támogasd, szurkolj neki, hiszen értünk van ott, magyarokért.

Rengeteg pozitív véleményt olvastam, konkrétan egyik nagy német hírportál egyetlen kedvenceként nevezte meg a dalt.

2013. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Másrészt hagyjuk ez a hányadik lesz témát. Wolf Katit is nagyon beharangozták, de tudjuk, hogy nem éppen előkelőhelyen végzett.
2013. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Bizony, Wolf Kati. "22. lett a huszonöt döntőbe került versenydal közül" Ennél Alex többet hoz és a sok utálkozó még jobban pofára esik, a sikeren túl ennek is örülök majd.....:)
2013. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Radics Giginek vagy Kállay Suanders Andrásnak kellene ott lennie. Az ő sikerüknek tudnék örülni. Ha a döntőbe sem jutnának be, akkor is virtuális puszit adnék az orcájukra. Alexet akkor sem tartom semmire, ha megnyeri.
2013. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Figyeld meg, ezt a srácot mindenki mindennek lehordja (tisztelet a kivétel), és a magyarok közül akik az utóbbi években kint voltak, ő fog a legjobb helyen végezni (top 10be ha nem is szerintem top 15be minimum ott lesz)
2013. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kerdesre valaszolva sztem is kicsit elizgulta es egyaltalan semmi beleelest nem lattam/hallottam, azt a lagysagot amit A Dalban adott. raadasul Helga hangjat meg se lehetett hallani:( sebaj, vegulis tapsoltak, bejutottunk:)
2013. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De, kicsit az volt, hiába tetteti,h nem izgult egy hangyányit se a fél világ előtt.

Meg sztem azok a sorvégi hajlítások is érdekesek voltak.

2013. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!