Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Renault clio 2szerviz légzsák...

Ficsor Márton kérdése:

Renault clio 2szerviz légzsák visszajelzö lámpa kivillan! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem mindig csak néha néha de ahogy kivillan 5másodperc és elalszik! Miért csinákja?egyszerü saru levételell meglehet oldani vagy vigyem el megnézetni számitogépessel?elöre is köszönöm a válaszokat
2013. máj. 17. 10:00
 1/2 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen probléma.Volt amikor folyamatosan világított indítás után,volt amikor pár másodpercig aztán elaludt.Nálam a csatlakozókat kellett javítani,mert nem volt jó az érintkezése.Az ülés alatt meg a légzsák kikapcsolónál.Mióta rendbe rakták nem jelentkezik a hiba.De ha volt benne aksicsere,vagy a sarukat valamiért levetted,akkor érdemes számítógéppel megnézetni.Én egyszer úgy jártam,hogy aksit kellett cserélnem,aztán nem sokkal később hibát jelzett az ABS. Elvittem Bosch szervízbe hibakód kiolvasásra és mint kiderült nem működött a légzsákom.Tehát ha csattantam volna nem nyílik ki.És ott mondták hogy aksicserénél vagy saru levétel/visszarakás után a légzsák néha nem kapcsol vissza magától és géppel kell újra aktiválni.
2013. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És persze megtaláltuk az ABS hibát is. :)
2013. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!