Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belieberek, Directionerek!...

Belieberek, Directionerek! Mit kell tudnia valakinek hogy egy igazi directioner, belieber legyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%

Semmiit...ne szeresd őket!!

Csak b.zik...jobban jársz

2013. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Meg azt akarom tudni, hogy Harrynek mi az a papírrepülő? az a nyaklánc.

1. Késő:S már rég beléjük szerettem:$:DD Csak ha esetleg valamit nem tudok akkor most megtudom:)

2013. máj. 18. 15:43
 3/26 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem b*zik, tudnád nekem bizonyítani hogy azok?:)
2013. máj. 18. 15:43
 4/26 anonim ***** válasza:
59%

Remélem kinövöd ezt az ízlést.


Egyébként gondolom az életüket kell ismerned, tudnod a dalaikat, ilyenek.

2013. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
94%
nem attól leszel directioner, ha megtanulsz minden évszámot meg minden szart. szeresd öket tiszte szívvel és ne legyél diretionator, elég van azokból.
2013. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
82%
Nem attól leszel Directioner, hogy mindenkiről van több ezer képed. Vagy hogy fanatikus vagy és megveszel minden egyes pólót,bögrét vagy akármit. Nekem nincs semmilyen 1D cuccom,sőt bevallom:még a CD-jük sincs meg. De vérbeli Directionernek tartom magam. Ne csak egy emberért rajongj. Ne akarj olyan lenni, aki azt hiszi hogy mindent tud, pedig tisztában vagy vele hogy ez nincs így. Attól leszel Directioner hogy bárhol,bármikor és bárkivel szemben képes vagy őket megvédeni. Attól,hogy minden feltétel és minden bántás,csúfolás ellenére felvállalod hogy te igenis az vagy ami! Több olyan ismerősöm van,aki szereti őket de nem meri bevallani, mert tudja hogy rengetegen támadják...na ez az amire azt mondom, hogy akkor nem is szereti őket igazán. Elvégre akkor kit érdekel más véleménye ha szereted őket? Senkit. Nem kell hogy mindent tudj róla...de az alapokkal légy tisztában..De én ezt nem tartom mindenképpen fontos tényezőnek hogy percről percre pontosan tudd,hogy merre jár, mikor hol fog megjelenni stb. Ugy hogy ennyit gondolok erről az egészről :)
2013. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%

1. Vagyok


Nem tudom bizonyitani de elég nyálasak már ha ránézek.

2013. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

Még mindig 1. Vagyok!


Ezt egy filmben tanultam (Bronxi mese) még régen.

Miért foglalkozol olyannal aki nem foglalkozik veled?

Gondolom apád/anyád vagy hozzátartozód aki foglalkozik veled az legyen példakép.

2013. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%

Inkább hallgasd ezt. Ez... zene, és ők férfiak. :) <3

http://www.youtube.com/watch?v=EZjevnnkA20

2013. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem homik? Ez tuti egy véletlen lehet :|.... [link]
2013. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!