Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdjek egy új youtube csatorn...

Mihaly08 kérdése:

Kezdjek egy új youtube csatornát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most van egy youtube chanelem, de elszoktak tőlem és nem tudom miért és ezért gondoltam, hogy új csatornát csinálok és új nevet fogok használni csak nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e és ezért kérném a segítségeteket. Ja meg 3 hónap alatt lett 32 feliratkozóm a csatornán.

2013. máj. 18. 17:52
 1/2 anonim válasza:
Szerintem folytasd a videó készítést és ha azt akarod hogy ragadjanak és ott is maradjanak a nézők,akkor mindig legyél egyedi, a videóid legyen humorosak és ötlettel teliek. Na meg minimum 408p-s de a inkább 720p minőségű videót rakj fel. Új csatornát inkább azok kezdenek akikre a sok negatív komment,értékelés és a trollkodás jön a csatornájukra/videójukra. De te döntöd el hogy újat kezdesz-e vagy nem. :)
2013. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne kezdj újat!
2013. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!