Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tik is szoktatok relaxációs...

Tik is szoktatok relaxációs zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés

Én imádom őket, amikor csak tehetem, olyat hallgatok, el tudok tőle lazulni, sőt, volt hogy el is aludtam zenehallgatás közben. Ez még talán nem olyan meglepő, hiszen eleve az a cél, hogy az ember ellazuljon tőle.

A meglepő talán a koromban lehet, 17/F vagyok, s nem igazán tudok róla, hogy ilyen korban sokan hallgatnának relaxációs zenéket.



2013. máj. 19. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
MINK is szoktunk... Néha.
2013. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem árt ha tudod, hogy AMBIENT néven keresd ezt.
2013. máj. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

hajjaj. nagyon jók. nem árt ha tudod hogy vannak különböző relaxációs zenék. ilyen pl. ami az alvásra van (deep sleep) ha ilyet hallgatsz valóban hamar elalszol. vannak amik meditálásra stb stb. vannak. persze egy jó kis levendula illóolaj kíséretében akármelyiktől perceken belül elszenderedsz.

egy csodás illatgyertyával pedig maximális az élvezet. :)

szerintem nincsen ebben semmi meglepő. 17 éves diák is tele lehet stresszel, főleg manapság, de ebbe inkább nem merülök bele. sőt kifejezetten jó szerintem hogy a relax ezen módját részesíted előnyben, gyógyszerezés drogozás helyett. nem mellesleg nagyon jó és sokkal természetesebb. talán ezért nem elterjedt a te korosztályodban, mert sokkal más egyéb esetleg káros dolgok vonják el a figyelmüket, esetleg "ciki", illetve még viszonylag új keletű dolog ez.


nekem az egyik barátnőm mutatott ilyen zenéket még 2-3 évvel ezelőtt. azonnal beleszerettem. majd felbuzdulva bemutattam a dolgot a páromnak. munkából jött haza, fáradt volt de olyan nygös hogy képtelen volt pihenni. már vagy egy órája forgolódott, mire én mondtam neki hogy nah majd a relax zenék. ő kiröhögött. mondta hogy neki bizony ezek nem hatnak játszhatom neki órákon keresztül is akár. egy 20 perces volt az első. kb ötperc alatt már horkolt. nagyon vicces volt. :) szerintem az összes embernek kellene ilyet hallgatnia és kevesebbet stresszelnének meg idegeskednének.


szerintem ezek a zenék, a finom illatgyertyák, illóolajok, csodálatos terápiák az ember számára. kortól függetlenül.


28/N

2013. máj. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést!


Most adtál egy zseniális ötletet, ami nekem (sajnos)nem jutott eszembe. Mégpedig az illatgyertyák, na ez az amivel tökéletes lesz. Ezt külön köszönöm! :)

Csodákra képes, ha csak egy rövid időre is kikapcsolok tőle, már jobb lesz. Legjobban este szeretem, mikor már kint sötét van, s a lakásban csak 1 kis villany ég, az megadja a hangulatát, de a gyertyákkal fantasztikus lesz. Sokat segít, mert egyébként elég stresszes típus vagyok.


Csak egy a sok közül, melyet imádok hallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=OGlHUqYkWgo

2013. máj. 23. 17:55
 5/7 anonim válasza:

Persze!


Ezeket:


[link]

2016. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rendkívüli dolog a Te korodban! Tanuljatok meg minél többen relaxálni, meditálni! Az Agykontroll tanfolyamok tele vannak az ilyen fiatalokkal. A gyerek Agykontroll tanfolyamok telt házzal működnek. Ha minél több ember építi be a mindennapjaiba a meditációt, az annál jobb az emberiségnek.
2016. márc. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!