Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha egyik...

Ti mit csinálnátok, ha egyik ismerősötök 2 éve nem hajlandó visszafizetni nektek a tartozását?!

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit tenni.. Kellene valami jó kis ötlet, hogy végre visszafizesse nekem a nem kevés pénzt!! Kérlek segítsetek!

2013. máj. 20. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fizette nem is fogja. Sajnos nekünk nem is egy ilyen ismerősünk van. Telefont nem veszi fel, facebook üzenetre nem válaszol. Gusztustalan hozzáállás, de nem tudsz mit kezdeni velük. Ha csak nem kap egy két nevelőcélzatú pofont, bár én ennek nem vagyok a híve. :)
2013. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is pont ezt gondoltam...
2013. máj. 22. 13:09
 3/4 Bajer ***** válasza:
Mondj le a pénzedről, utána pedig okozz neki ugyanekkora anyagi kárt + 2 éves késedelmi díj. Ne tudja meg, hogy te okoztad neki a kárt. Tudom, nagyon zsidó dolog bosszút állni, de nagy pénzösszegnél ez a minimum amit megérdemel a kis patkány. Kutya kötelessége lenne eladni az autóját, házát, akármijét, csak hogy megadja a tartozását. Azt is felejtsd el, hogy valaha megismerted.
2014. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző válaszoló ötlete jól jöhet, viszont máskor szerintem még akár családban is köss pénzvisszafizetési kötvényt. Nem biztos, hogy ez a neve, de ha utánanézel googleba, akkor talalsz róla fontos információkat
2018. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!