Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez jó önvédelmi taktika?

Ez jó önvédelmi taktika?

Figyelt kérdés
Nah ahova én járok suliba mindennaposak a verekedések.Engem még csak 2x hívtak ki nem volt semmi.De ha kihívnának akármikor felállnák.De mivel a bunyó 2 esélyes nem verekednék hanem.Amikor mondaná a gyerek hogy menjünk ki akkor ő elöl megy én mögötte.És út közbe térd hajlatba rúgom,összecsuklik és jól gerincen rugdosom vagy arcbarúgom acélbetétessel.Vagy a 2 lehetőség hátulról menet közbe bevetem a fojtófogást és megvárom míg egy kicsit fulladozik hogy kifáradjon utána könyökkel fejtetőn verem jó erősen. Melyik a jobb taktika ?
2013. máj. 20. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet ezzel a gyere és játsszuk le dologgal. Viszont a te önvédelmi taktikád meg elég sunyi és gyáva, hogy hátba támadod. :D Ne adj rá okot, hogy kihívjanak és, akkor nem kell összeveretned magad.
2013. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az iskola 90% cigány.És azoknak nem kel ok, ok nélkül is nekimennek akárkinek.És szerintem ha kihívnak akkor önvédelmi okból nem gyávaság hátbatámadni valakit.Az önvédelem az önvédelem.Akkor lenne gyávaság ha én hívnám ki és hátulrol rohannák rá
2013. máj. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!