Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetkó mennyire fáj? Milyen érzés?

Tetkó mennyire fáj? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
?
2013. máj. 20. 16:32
 1/1 fastresponse válasza:
Hát ez embertől függ legalábbis szerintem meg a tetkósom szerint is. Én úgy vagyok vele,hogy aki tetkót csináltat az elégé legyen elszánt kibírni a fájdalmat. Én nekem 3db tetkóm van és a legelső alig fájt az a vállamon van a 2. egész karos az már jobban fájt és a 3. teli hátas na az fájt a legjobban de az azért,mert már tudtam,hogy mire számítsak így kellemetlenebb volt mint az első kettő az első azért fájt kicsit ,mert akkora fájdalmat képzeltem el,hogy jaj nem fogom kibírni stb... De amikor elkezdték alig éreztem valamit. De én azt javaslom előbb csináltass hennát és nézd meg a reakciókat a tetkóra amit akarsz ,ha soknak tetszik irány a szalon ha keveseknek akkor meg rajtad múlik menyire kell.
2013. jún. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!