Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csípőcsonton mennyire fáj a...

Csípőcsonton mennyire fáj a tetoválás? Tényleg hasonló érzés mint az epilátor? És mi van ha tetoválás közben megrándulok és nem lesz jó a tetkó? ( 1. tetoválás,17L )

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha megrándulás alatt azt érted h megijedsz és rándulsz 1 kicsit, akk nem kell félned. Olyan csipkedő érzés lesz de csak addig rossz míg nemkezd el hozzászokni a bőrfelület 1 része. utána már jó érzés is lesz. Legyél nyugodt és ne izgulj h mi lesz.

18/F

2010. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a nyakamra csináltattam 2 hete, és én is nagyon féltem, hogy megrándulok közben, de először úgyis csinál egy próbát, hogy érezd milyen.Én szinte észre sem vettem, hogy elkezdi.Ahogy az első is írta, ha hozzászokik a bőröd, még kellemes érzés is lehet.Mit csináltatsz? 22/L
2010. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy majmolásnak tűnik,de én ugyan azt a tetoválást szeretném mint ami AFC Tominak a mellkasán van.

Lehet lepontozni de én szeretem az AFC-t,és a tetoválás az én életemet is szinbolizálhatja.Annyi a különbség h. én sima feketébe csináltatnám meg.


[link]

2010. szept. 19. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:
sziMbolizálhatja
2010. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

jólvann na..:D

egymás mellett van a 2 betü..én meg sötétben megérzésből gépelek :P

bocsi azért :)

2010. szept. 19. 18:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos, jól néz ki. Szerintem senkinek semmi köze hozzá, mit varratsz magadra, egy a lényeg:Neked kell hogy tetsszen rajtad lesz, nem máson.(az én tetkómat se sokan értették, hogy minek, de nekem ez tetszik, nem bántam meg:D)
2010. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

így van :P

ha szépen megkérlek küldesz egy képet a tetoválásodról priviben?...lehet pofátlanul kiváncsi vagyok...de szeretem látni másoknak hogy sikerült :)

2010. szept. 19. 19:04
 8/14 A kérdező kommentje:

amúgy még annyi kérdésem lenne,hogy ha mégse bírnám a legjobban,valami érzéstelenítőt lehet használni?

bár erre remélem nem lesz szükség...van már pár pc-m és fülbevalóm...és ha minden igaz bírom a fájdalmat

De jobb felkészülni a legrosszabbra is :D

2010. szept. 19. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy akkor, amikor kész lett, nem csináltam róla képet, most meg még sebes.De ha még érdekel, jövő hét közepére már szerintem leesik a seb, akkor szívesen küldök róla képet.

Mondom, nem fog annyira fájni, én is nagyon féltem, de nem para, hidd el!

2010. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítőt szerintem nem adnak.(de nem tudom)Még azt megnézem, hogy a tetoválós srác(mert ő lefényképezte, amikor kész lett) felrakta e, ha igen, szívesen elküldöm:D
2010. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!