Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kerti party vs. Virágok?...

Kerti party vs. Virágok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem életbe vágóan fontos,de gondoltam beírom ide,hátha valakinek van valami jó ötlete.:D

Szóval már tök rég elterveztem hogy tartok egy jó kerti partyt a telkünkön,de most tudtam meg hogy a mamám(aki nagy virág b*zi) kiültette az ő kis szeretett növénykéit a kertbe, és nem tudom mit kéne csinálnom hogy a bulin..senki ne hányja le,pisiljen vagy esetleg fetrengjen rájuk és a barátaim bulizási szokásaiból kiiundulva valami hasonló lenne a vége,sajnos áramos kerítésre nem tudok beruházni,viszont a mamám virágait se akarom tönkre tenni mert hát tudom hogy sok munkája van benne.. ötletek ?:DD



2013. máj. 20. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Előzetesen tájékoztasd a résztvevőket arról, hogy lehetőleg ne igyák magukat félholtra, vagy ha mégis sikerül, akkor különösen figyeljenek a virágokra, mert a mamád nagyon allergiás rájuk! A másik meg, hogy te figyeljél a virágokra, és ha valaki arra kóvályog, akkor tessékeld el a tiltott zóna felől, a reláxálós részlegre.
2013. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm ez így elég logikus!:D kösziii
2013. máj. 21. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!