Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Júniusban lesz egy 3 napos...

Júniusban lesz egy 3 napos osztálykirándulás, amire nekem egyáltalán nincs kedvem elmenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnök már így sem kedvel igazán, bár nem is vagyok vele rosszba mert amúgy baja még nem volt velem, csak ő a matektanár és abból elég rossz vagyok. Meg már valaki rákérdezett hogy szülői igazolással lehet-e hiányozni a táborozásról, már jött is a lehordó hegyibeszéd az osztályfőnöktől, szóval én már rá sem akarok kérdezni nála, de akkor mit csináljak? 16/f
2013. máj. 20. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el. Mond, hogy elutaztok, családi programod van. Akármi.


Az iskola hogyan kérheti számon, hogy mit csinálsz nyári szünetben?

2013. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi holnap megyünk 3 naposra. Mondanom se kell, úgy vagyok mint te, nem akarok menni, csak engem még az osztálytársaim sem kedvelnek. Ráadásul az éjszaka is izgalmas lesz mert úgysem mernék előttük aludni, nem tudom mit fogok csinálni. Sajnos nem szóltam időben, mert olyan az ofőnk hogy megmondom őszintén, féltem neki szólni. Szóval... Vagy túlélem vagy nem :)
2013. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is félek neki szólni, szerintem inkább "megbetegedem" arra a hétre
2013. máj. 23. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!