Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet gazdagnak...

Milyen érzés lehet gazdagnak lenni, vagy olyannak, akinek nincs gondja azzal, hogy ételt vegyen, vagy ruhát?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam Budapesten ,( én egyébként Nógrád Megyei vagyok) apukámmal voltam a munkahelyén, én kértem, hogy had mehessek. Gondoltam milyen jó lessz , meg minden, de rájöttem ,hogy akármennyire is keményen dolgozik apu, soha nem lessz pénzünk. Ahogy útközben néztem ki az ablakon egyre szebb, meg szebb házakat láttam ,tudom, hogy nem helyes , de akarva, akaratlanul is elszomorodtam. Sajnos én jövőre érettségizem és már most tudom, hogy nem mehetek továbbtanulni. Kíváncsi lennék, milyen egy olyan szép helyen és jó körülmények közt élni, hogy mi kell ahoz, hogy az én családomnk ne legyen gondja. Köszi a válaszokat!!
2013. máj. 20. 19:46
 1/4 anonim válasza:
szerintem értelemes lehetsz,szóval simán élhetsz még úgy :) amúgy én is nógrádi vagyok
2013. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legalább is mindent meg fogok tenni érte !! Köszi :)
2013. máj. 20. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan érzés, hogy tudom, hogy a lesz az nem lessz. -.-"

Kimész külföldre és dolgozol ott. Jobban fogsz keresni, mint Magyarországon...

2013. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Figy, amit a többség továbbtanulás alatt müvel az olyan, mint finggal tojást festeni.

Ilyen-olyan értelmetlen szakoknak semmi ertelme sincs.

De elmondom ha ugyvednek,mernoknek tanulnak se 1000 hogy jol fognak keresni,sőt akiket en ismerek mind csorok... Szoval az miatt h nem tanulhatsz tovabb ne legyel szomoru.

Tanulj egy vagy több szakmát (komuves,szakacs,fodrasz stb...) es lepj le.Gazdag valoszinuleg nem leszel max kozeposztalybeli...


"Tudom,hogy nem helyes..."

Abban hogy igy erzel semmi elitelendo nincsen.

Felmérted a helyzetet es erre a megállapításra jutottál.Ennyi.Ez nem erkölcs dolga és nem a te hibád, hogy ilyen ma a helyzet.


Minden jot!

2013. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!