Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha nagyon magas...

Az nagy baj, ha nagyon magas vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, befolyásol majd ez valamit?

13 éves vagyok 170 cm és nagy valószínűséggel fogok is még nőni... De nem szeretnék nagyon magas lenni, mert látom, hogy a fiúk nagy részének nem nagyon jönnek be a magas lányok és majd jó pár év múlva, ha én is fiúzni fogok, talán még magasabb leszek. Ez nagy problémának számít?

Még most nem igazán érdekel, mert úgysem pasizok, úgy vagyok vele, hogy bőven van még időm, első amúgy is a tanulás nekem. Viszont vannak olyan lányok az osztályban, akik bogarat ültettek a fülembe ezzel kapcsolatban és most meg kellett kérdeznem. Szóval, fiúk! Nektek baj, ha a lány magas? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2013. máj. 20. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a fiúk szeretik a magas lányokat
2013. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 unbelieveable ***** válasza:
lány vagyok, de 13 éves koromban én is 17 cm voltam kb. most 16 vagyok és 175-176 cm, én is azt hittem, hogy nagyon magas vagyok, de a suliban jóformán csak nálam magasabb fiúk vannak. egy kapcsolatban amúgy sem a magasság fog számítani, senkit nem fog zavarni, ha pár centivel magasabb vagy a barátodnál.
2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 unbelieveable ***** válasza:
*170
2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a válaszokat! :D
2013. máj. 20. 20:10
 5/11 anonim válasza:
20 évesen 174 cm vagyok. Akinek tetszik tetszik, akinek nem, nem kell rám nézni. Fogd fel te is így! Mellesleg a magas lányokon sokkal jobban mutatnak bizonyos ruhadarabok, ez előnynek számít, viszont a magassarkú sokszor elég kérdéses pl. nálam. Amúgy vannak még magas fiúk, szóval ez egyáltalán nem kell hogy probléma legyen! :))
2013. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kirus16 válasza:
Ne foglalkozz azzal,hogy ki mit mondd!(Úgyértem az osztálytársaid) :))
2013. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :D
2013. máj. 21. 16:32
 8/11 anonim válasza:
Én is 13 vagyok és 170 cm :D és én is remélem hogy már csak pár centit növök :)
2013. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben a korban LÁNYKÉNT nem nagyon fogsz magasabbra nőni. Nem igazán találkoztam nálam magasabb lánnyal, de igaz ami igaz valószínűleg furcsán érezném magam mellette... egy darabig biztos.
2013. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátnőm 178 cm, én kicsivel magasabb vagyok nála. Imádom, nem csak a magassága miatt! :)
2013. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!