Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha nagyon magas...

Az nagy baj, ha nagyon magas vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, befolyásol majd ez valamit?

13 éves vagyok 170 cm és nagy valószínűséggel fogok is még nőni... De nem szeretnék nagyon magas lenni, mert látom, hogy a fiúk nagy részének nem nagyon jönnek be a magas lányok és majd jó pár év múlva, ha én is fiúzni fogok, talán még magasabb leszek. Ez nagy problémának számít?

Még most nem igazán érdekel, mert úgysem pasizok, úgy vagyok vele, hogy bőven van még időm, első amúgy is a tanulás nekem. Viszont vannak olyan lányok az osztályban, akik bogarat ültettek a fülembe ezzel kapcsolatban és most meg kellett kérdeznem. Szóval, fiúk! Nektek baj, ha a lány magas? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2013. máj. 20. 20:04
1 2
 11/11 Laura... válasza:
Figyu,én 173cm vagyok és 13-om éves,lány.Emiatt egyáltalán ne idegeskedj!A fiúk tényleg szeretik a magas lányokat! :)
2013. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!