Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám évvégén a...

Hogyan tudnám évvégén a kettest megszerezni Matekból?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értem a tantárgyat, de mindent megteszek hogy megértsem... Járok korepetállásra is.

Mit tudtok javasolni? 10edikes vagyok és most fogjuk venni a Trigonometriát...... most vagyok túl egy egyes témazárón geometriából :/ :(

Témazáró:1

Felelet:2

Dolgozat:2

Témazáró Dolgozat: 1

Dolgozat 2

Dolgozat 1

Egyéb: 5

Értékelés: 2

Témazáró: 1

Egyéb: 2


Amint láthatjátok... nem állok valami fényesen :( A súlyozott átlagom 1.79 a rendes átlag pedig 2.0 :(

Lehet vinni szorgalmit.... de nem tudok vinni mert nem értem.. házi feladaton is órákon át szenvedek és egyszerűen nem értem :/ nagyon ritka hogy megtudom csinálni.

És semmiféle képpen nem akarok megbukni :(



2013. máj. 21. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs valaki a környezetedben /osztálytárs, barát, szülő, rokon/, aki jó matekból, és tud neked segíteni? Egyedül nem fogsz igazán boldogulni, valakinek rá kellene vezetni ezekre a feladat-megoldásokra. Ha a suliban jársz korrepetálásra, az édes kevés. Valakinek egyénileg kellene foglalkoznia veled. Kérj segítséget! Sok sikert!
2013. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg keress valami magántanárt. Nem olcsó meg így év végén nem lesz könnyű találni, de megéri. Nekem is magántanár segített a 4 középiskolai évet végigvinnem úgy, hogy elsőben alig lett meg a kettesem, de mihelyst elkezdett foglalkozni velem, már 4-eseket kaptam.
2013. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A suliba van korepetálás lehetőség... én járok egyedül amúgy xDDD egyik haverom aki ért hozzá :/ a legjobb barátom de ő sajnos kollégiumba lakik innen eléggé messze :(
2013. máj. 21. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hétvégente haza megy, talán tudna veled ő is foglalkozni 1-2 órát.......
2013. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen megkértem rá :) Na meglátjuk mi lesz :)
2013. máj. 21. 16:59
 6/8 anonim válasza:
Mindig vannak egy témában típuspéldák, érdemes azokra koncentrálni, mert gyakorlatilag nincs olyan tanár akinek a dolgozatában legalább a 80% ne ilyen lenne. Ez gyakran látszik az órán megoldott vagy házniak feladott típusokból. Ha a barátod ért hozzá akkor ő mögé lát a feladatoknak, hogy mit gyakoroltat. Figyeljetek erre!
2013. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért, hogy jövőre ne ilyen jegyeid legyenek, ajánlom neked a matekmindenkinek.hu honlapot, amelyen az egész éves matek anyagot elmagyarázzák, akárhányszor visszanézheted és feladatokat is kell megoldanod, és értékelik is a megoldásaidat.
2013. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN KÖSZIIII
2013. máj. 23. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!