Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak hogy...

SOS! Mit csináljak hogy holnap ne kelljen suliba mennem?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam itt is, megittam a sós kávét (blööö) de nem történt semmi, kréta nincs itthon, azt amúgy se ennék, a megfázás miatt (nyitott ablaknál alvás) meg nem hiszem hogy itthon maradhatnék. Nagyon kéne, holnap TZ-t írunk 2 olyan tantárgyból is amit utálok és nem volt időm felkészülni mert év vége szóval eddig is csak tanultam! Ráadásul most az osztálytársaimmal is össze vagyok veszve szóval légyszi segítsetek!
2013. máj. 21. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
törd el az ujjadat, egyél dohányt (tuti hányás), vagy egyszerűen csak szimuláld a hányingert. igyál meg két liter tejet, és nyúlj le a torkodon...
2013. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

valami olyat igyál/egyél amitől fosnod kell :D

Tejet kecsappal összekeverve, vagy savanyúubi tej kombó is használ állítólag :D

2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oks köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok kipróbálom valamelyiket :)
2013. máj. 21. 15:28
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket kicsit felment csak maradjon így (38 fok) és elkezdett vérezni az orrom is! :D
2013. máj. 21. 15:44
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és iszonyat undorító a tejes kechup!!! :D
2013. máj. 21. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
citromlet és tejet keverd össze és fosni fogsz nekem RÉGEN működött amikor nem akartam iskolába menni meg elraktároztam a szarom és utána mikor nem is kellett wc re mennem akkor beletettem vagy mikor mész wc-re akkor ha nem híg a székleted akkor túrkáld össze a wc kefével és úgy hogy híg legyen tudom hogy undorító ja és amikor mész wc-re akkor ne kakáld ki teljesen magad hogy később is kelljen
2013. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
én is össze vesztem rengetegszer az osztálytársaimmal de ki bírtam és mentem ugyan úgy! ha piszkálnak ne foglalkozz velük!!!!!
2015. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
igyál jeges vizet, fürödj jég hideg vízben kb. 2 órát , biztos hogy tüdő gyuszi :D
2015. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tomis válasza:
55%
Citromlé+Tej!! Nekem hatásos volt az orvos ki irt 2 napra meg még utánna mégegyszer 2 napra
2016. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
tejet és a ketchupot összekevered és meg is iszod? csak tudj róla hasmenésed és hányingered lesz!
2016. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!