Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, ha szeretek verseket,...

Gáz, ha szeretek verseket, novellákat írni?

Figyelt kérdés
Otthon órákat tudok azzal tölteni, hogy csak írok, írok és írok, ami csak úgy jön belőlem. Anyukám azt mondta, hogy foglalkozhatnék inkább a tanulással, meg, hogy szerinte ennek semmi értelme nincsen. Mikor mondtam bnőmnek, h szeretek írni elég hülyének nézett, azt hitte, hogy csak hülyéskedek. Tényleg nincsen semmi értelme?
2009. okt. 3. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz. De figyelj arra is, hogy azért ne menjen a tanulás rovására, és akkor meg főleg nem lesz vele semmi baj.

Írj összeszedetten, gondolkozz sokat előre (nem tudom, szoktál-e) és ha kíváncsi vagy az emberek véleményére tedd fel őket pár oldalra pl. www.karcolat.hu


Jó ha ezzel hosszú ideig el tudod szórakoztatni magadat szerintem :)

2009. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát.. szerintem nem gáz! mindenkinek van egy hóbortja! de figyelj! lehet hogy ezt még meghálálod istennek hogy most írogatsz mert lehet hogy 20 év múlva elismert költő leszel:)
2009. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

húú hát azért azt nem hiszem:P de azért köszi...

amúgy meg olyan 'semmit nem tanulok, mégis kitűnő tanuló vagyok' típusú vagyok, úgyhogy szerencsére nem megy a tanulás rovására. Egyébként nem tudok összeszedetten írni. Az elején soha nem tudom, mi lesz a vége, de ezért élvezem. Sokszor nekem is meglepetés, hogy alakul a történet.

2009. okt. 3. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is húsz, de 30 év múlva még sikerülhet elismert költővé válnod. Vigyázz azért, mert sok ami sokk... De ne vidd túlzásba a szublimálást.
2009. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod íakkor író lesz belőled. Amúgy nem gáz, aki hülyének néz miatta az tajparaszt...:P

De azért tanulj mellé egy szaknmát mert ha a korod nem ért majd meg akkor éhkoppon élsz majd.

2009. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akár én is írhattam volna ugyanezt a kérdést.:)
2009. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz,hogy írsz.Talán ismert költő leszel,ha nagyobb leszel.

Ha mégsem,akkor is jó valamire,időeltöltésre.Emellett kiírhatod magadból az érzéseidet.

Amúgy én is írok verseket,történeteket(inkább regényszerűségeket),sőt drámákat is írok.

2009. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!