Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném, ha szakember...

Kaktusz2265 kérdése:

Szeretném, ha szakember leírná, mi a menete annak, hogy a jelzáloghitel nem fizetése esetén hogyan és mennyi idő alatt jutunk el az árverezésig?

Figyelt kérdés
80 ezres hitelemet egyre nehezebben tudom fizetni, és félek, hogy így a legrosszabb eset is bekövetkezhet, tudni akarom, mire számítsak és mennyi időm van megoldást találni.Most még csak egy havi részlettel vagyok elmaradva, kb .20 napot kések vele. Hogy reagálnak erre a bankok? Azt hallottam, hogy ha valaki nem fizet, KHR listára kerül és még 2 évet kap, hogy hátha megoldódik az ügye, aztán bevetnek mindent, hogy behajtsák az összes tartozását. De ez egy kisebb összegnél volt így és nem jelzáloghitelnél. Valaki esteleg el tudja mondani az egész ügy kimenetelét és forgatókönyvét?

2013. máj. 21. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!