Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam(fiú),aki folyamatosan csak piszkál,beszól,csúfol stb...felnőttet(ofő,tanárok,szülök) nem akarok bevonni a dologba,nem javítana a helyzeten,sőt...

szertintetek mit tegyek/mondjak neki hogy végre hagyjon békén? :/ [olyan szinten idegesít már,hogy utálok suliba járni,mert csak felidegesít és az egész napom elrontja]

help :/ 16/L


2013. máj. 21. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi külső beavatkozásra nincs szükség, sőt arra sem, hogy bármit mondj neki. Nagyon gyerekes viselkedés, én kb 10 éves koromban voltam ilyen, mert voltam. De kinőttem. Gyanítom hogy a srác szintén 16 éves, ami elég közel áll a 18-hoz. Lebegjen előtted a tény, hogy mennyire éretlen a korához képest.

Esetleg próbálj meg néha napján kissé figyelemfelkeltő, csinos ruhákban elmenni az iskolába ( bár nem tudom, most mit hordasz). De ha elállna a lélegzete a külsődtől, szerintem befejezné örökre.

2013. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy: Szerelmes vagy? Mert az ovisok így fejezik ki!
2013. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

eddig is azt csináltam..tűrtem...de már nagyon sok :| én úgy tekintek rá mint egy agyilag 5 éves nyomi gyerekre,de már tényleg sok...

elvileg nyomul rám,de azt is csak szivatásból...bármit vennék fel,úgyis belekötne,nem arról van szó...nincs olyan mozdulatom,mondatom amibe ne kötne bele...és nem vicces már...

2013. máj. 21. 23:05
 4/6 A kérdező kommentje:
már mondtam neki hogy ha bejövök neki akkor csoki,virág,nem ilyen viselkedés...és azon is csak röhögött és beszólt megint valamit...
2013. máj. 21. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagy kitartóan ködnek nézed, rá sem nézel legalább 2-3 hónapon át

2. szólsz egy nagyobb srácnak aki szimpatizál veled, hogy állítsa le

3. jól szájon vágod.

2013. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.már próbáltam...folytatta

2.nem is rossz ötlet :D bár szerintem egyből folytatná :/

3.néha csapok rá egyet-egyet...de nem igazán használ...

2013. máj. 21. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!