Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre leszáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
Van egy hímnemu lény, aki állandóan telefonon zaklat! Egy buliban ismertem meg, 2x-3x találkoztunk, de soha nem volt koztunk semmi.. Mégcsak nem is tetszett nekem! Azt hittem, hogy majd jó barátok lehetunk, de óriásit tévedtem... Lassan egy éve irkál sms-t, hogy neki hiánya van meg hogy d.gni akar, stb. Meg állandóan azt kérdezgeti, hogy én miért nem akarok vele semmit.. Mert nem és kész!! Nem is szoktam neki válaszolni soha, de akkor is hívogat meg írogat, úgy mintha valami lett volna koztunk esetleg koze lenne az életemhez, pedig nincs! Ezt már régebben elmagyaráztam neki, és megmondtam, hogy nincs, nem volt és nem is lesz semmi koztunk! Most már a barátnomnek is irkál meg hívogatja.. Egyszeruen nem tudom magamról lerázni! Ezen kívul mikor találkoztam vele az egész estét végighazudta, látszik, hogy egyáltalán nem ismer, mert mindig általánosít.. Mit tegyek, hogy végre békénhagyjon???
2010. febr. 14. 16:36
 1/4 anonim válasza:
100%
cserélj tel. számot!!!!!!! ^^ xD
2010. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem cserélek!! Mindenki ezt a számom ismeri, egy hulye f.sz miatt nem fogok számot cserélni!
2010. febr. 14. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
tiltasd le.
2010. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rendőrség! jelentsd fel zaklatásért. legalábbis első körben ezt ird meg neki. ha nem fejezi be feljelented. tuti ettöl be fog sz.arni
2010. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!