Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 25 éves nő vagyok, most éjjel...

25 éves nő vagyok, most éjjel azt álmodtam, Folytatás lentebb?

Figyelt kérdés
hogy egy csecsemőt fogtam a kezemben. Párom akivel 6 éve leszek együtt ő is szerepelt benne, ő volt az apuka, én meg persze az anyuka. A csecsemő kislány volt, és fogtam a kezemben, pár napod lehetett, és azt beszéltük a párommal, Folytatás lentebbéppen arról hogy 3,77dekával született igaz ahoz nagyon apró volt álmomban, olyan 2 kilósnak tűnt.Nagyon nyugodt kisbaba volt), és mondta is a párom, hogy meg sem látszódott rajtam a terhesség,nekem furcsa is volt, hogy nem emlékszem sem a szülésre, sem pedig a 9 hónapra visszamenőleg, kicsit össze vitáztunk, hogy nyomott a feje a kicsinek, és én odaadtam párom kezébe, (mintha én tehetnék arról, hogy szülés közben megnyomodott) óvatosan adtam oda neki, és még mondtam is neki, hogy óvatosan fogja meg, nehogy valamije eltörjön, (KIMONDOTTAN CSODÁLATOS ÉRZÉS VOLT HOGY LÁTTAM A KEZÉBEN! ) kimentem, és mire bementem, betette a kiságyba, és mondta nekem hogy vigyázni kell a kicsi fejére, kenni kell minden nap azzal a krémmel. Nagyon szép kis feje volt álmomban különben, kis fekete hajjal, az arcára nem emlékszem, mert mintha olyan kitakarva láttam volna álmomban. A lényeg hogy mikor elkezdtünk vitázni, és visszaértem a szobába, arra keltem álmomból hogy beszéltem! Tudni illik mi szeretnénk babát,25 éves vagyok, ő 26,2011 ben 11 hetesen missed ab. -om volt, és azóta nem sikerül a baba. Mi lehet ennek az álomnak a jelentése? Életemben 2 x álmodtam terhességgel, az első terhességem alatt, a második kb 1 éve volt, akkor 5 napot késett a mentsruációm, és most életemben először a saját csecsemőmmel álmodtam, akit a kezemben tarthattam, és láthattam még ha álom is volt, hogy a közös babánk van párom kezében! Gyönyörű álom volt, még ha vitáztunk is benne!

2013. máj. 23. 09:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!