Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Halálos kitérő c. filmnek...

A Halálos kitérő c. filmnek van valóságalapja?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam pár ismerősömtől, hogy van. Ez igaz?

2013. máj. 23. 19:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
69%
annyi hogy sok beteg ember van,de nem hiszem hogy más alapja lenne,és arra sem látok sok esélyt hogy bárki is túlélje azt hogy lezuhan egy b*szott nagy fáról és az se zavarja hogy felrobban(vagy kigyulad?rég láttam) a ház amiben van
2013. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy az előző mondta, annyi hogy tényleg lehet olyan hogy valami őrült ember rád támad egy baltával az erdő közepén. Még ha kicsi is az esély rá de megvan. Viszont az a fa leesős dolog tényleg poén, meg hogy vissza ''roppantja'' a nyakát stb stb
2013. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Igen, a magas mértékű szívósság valóban... (ilyen szinten legalábbis) számomra se hihető. Szerintem aranyosak, kár értük. Khm... alapjában véve, valóban van esély hasonlókra.
2013. máj. 23. 20:06
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem teljesen hasonló történetem van nekem is. Olyan 2 éve mentünk barátnőmmel egy homokos úton, az ''utcába'' aminek utca neve sincs, csak pár ház van, utána jön egy nagy erdő. Többen mondták hogy az egyik házba van egy idegbeteg csávó aki nekimegy az embereknek ok nélkül. Gondoltam hogy túloznak, biztos csak ordibál az ablakon át. Na meg ha igaz lenne akkor is elbírnák egy papával :) Hát elmentünk arra, és a történet igaznak bizonyult. Az öregember kijött ordibálva hogy takarodjunk innen, vasvillával a keziben. Azt hittem csak túloz, de mikor mentem tovább ha nem hajolok ki tényleg leszúr.
2013. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Nem sok hasonló történetem van. Akkor biztos megtaláltad az Odets (a Halálos kitérőben terrorizáló, belterjes család családneve) család egyik, kevésbé kitartóbb rokonát. Sajnos hasonló esetem nekem nincs. Engem nem próbáltak így fenyegetni, vagy megölni. Valamiért mindig kijövök az ilyen emberekkel.
2013. máj. 23. 20:21
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ez nem nézett ki fogyatékosnak :D Egyébként örülj neki hogy nem voltál ilyen helyzetbe. Én mindig is vágytam ilyenekre, adrenaline stb. De mikor az események után elgondolkodtam hogy mivan ha leszúrja a bnőm, rögtön nem tetszett a dolog.
2013. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Én nagyon harcias leányzó vagyok, az Odets család tagjainak megjelenése (különösen a 3 fő tagjának) pedig rettentően tetszik. Bár ezt szerintem nem értékelnék. ツ


A lényeg, hogy én épp elég ijesztő figura vagyok megjelenésre, tehát nem igen mer senki se belém kötni, aki meg megtenné, hm... az igazság az, hogy az aranyszabály szerint élek: a legjobb védekezés a támadás. És én ezt jól csinálom. Ki tudja, talán öreg koromra, úgy 60-70 év múlva majd én is egy erdő mélyén fogok élni, és begolyózott vénasszony leszek.

2013. máj. 23. 20:25
 8/45 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, és majd írod ki a kérdést gyikra e, hogy nagyon gáz hogy ártatlan túristákat vadászol az unokádnak vacsorára :D
2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó ötlet! Meg hogy mennyi só kell az éppen tűzhelyen készülő emberhúsba, és vannak elkészítésével kapcsolatos ötletek. Esetleg a távoli rokonaim lakcímét kérem el. Hátha ott lesznek még. :D
2013. máj. 23. 20:30
 10/45 anonim ***** válasza:
83%
Csak nehogy én legyek az áldozat :D Én nem futkároznék sikítva mint egy hülye, kiütnélek a francba a fogyi barátaiddal együtt :D
2013. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!