Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen szeretnék diákmunkát...

Kira1999 kérdése:

14 évesen szeretnék diákmunkát vállalni a nyárra. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 20:27
 1/1 anonim válasza:

Szia! Több helyen is azt olvastam, hogy csak akkor vállalhatsz munkát ha mar betöltötted a 15.életévedet (néhány helyen 16) viszont olyanról is hallottam higy ha a szülő kitölt egy nem tom mit akkor esetleg 14 évesen is vállalhatsz munkát persze a szabott feltételeknek megfelelően...például nem végezhetsz nehéz fizikai munkát stb. Ismerősöm tavaly volt 14 és szórólapokat osztogatott. nagyobb eséjed van ha valami ismerősnél kérsz munkát.

Tudom ez nem volt valami részletes leírás de nézz utána a neten munkajogok vagy hasonló címen. Remélem azért tudtam segíteni :)

2016. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!