Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunkát keresek folyamatosa...

Diákmunkát keresek folyamatosan csak hétvégékre ameddig tart a suli! Nem tudtok egy pár tippet mondani, hogy hogyan kezdgyem? Lehet egyáltalán vállalni így, hogy szombat és vasárnap tudnék csak menni? (17 éves fiú vagyok)

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Szia! Próbálj,meg felkeresni valamilyen iskolaszövetkezetet, vagy diákmunka közvetítő céget. Például: Rébusz, Meló-diák, Fürge diák,vagy éppen amilyen a városodban van.Ezek általában olyan lehetőséget is tudnak adni hogy az órarendedhez/szabadidődhöz tudod alakítani a munkaidőd.
2013. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ezt nem tudtam!
2013. márc. 25. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban valamit kell írnod magadról! Hogy milyen jellegű munkákhoz értesz vagy mi az amiben "jó vagy"? Kertásás? irodai munka? Van valamiben gyakorlatod vagy ismereted? Mert ha nem tudnak rólad semmit akkor nem fognak munkára hívni. Sok sikert! Ja és az sem mindegy hogy hol laksz??? :)
2013. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen diákmunkát szeretnék, megjártam már nem egy diákszövetkezetet, de sajnos ilyen munkák nincsenek. A legtöbb diákszövetkezetnél napi 8 órás munkák vannak, minimum 3 napot kell vállalni és csak hétköznapon lehet menni! Tehát egy nappalis diáknak lehetetlen ezeket a feltételeket teljesíteni, és a pláne, hogy csak nappalisok mehetnek. -.- A többi szövetkezetnél meg karácsonykor meg az érettségi napján akartak dolgozni hívni... -.-
2013. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!