Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kontaktlencsét általános...

Kontaktlencsét általános iskolában lehet hordani?

Figyelt kérdés
Lehet hordani általános suliban kontaktlencsét?

2013. máj. 24. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy is hogy például barna a szemem, és kék kontaktlencsét veszek ami dioptriás, vagy azt a tanárok nagyon kiszúrnák? Vegyek az én szemszínemhez hasonló színűt, és akkor nem szólnak érte? ><
2013. máj. 24. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, a te szemedről van szó. Egyébként sincs ebbe semmi beleszólásuk.
2013. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A színes kontaktlencsét 1-2 óra után már kaparnád ki a szemedből annyira kényelmetlen, az nem mindennapos hordásra való. Meg hát igen, nagyon mű, mindenki észrevenné hogy az kontaktlencse.

Normális átlátszó lencsével nincs gond.

2013. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokszor hordtam szines kontaktlencset egyaltalan nem volt bajom vele, mar a legelso szines kontaktlencsemmel is 8 oraig birtam, utana kivettem, de akkoris azert, mert aludni akartam.
2013. máj. 27. 01:01
 7/7 anonim válasza:
Miért ne lehetne?? Én szemüveges vagyok, de nem hordom. Gondolkodtam rajta, hogy kontaktlencsét hordjak, de nagyon kényelmetlen. Anyukám is szemüveges volt és hordott kontaktlencsét is, de mondta. hogy amikor először használta annyira rossz volt, hogy elájult. Ezért inkább lemondtam róla...
2014. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!