Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőhéten szeretnék egy hetet...

Jövőhéten szeretnék egy hetet hiányozni a suliból, általános iskolás vagyok még, nemsoká ballagok, viszont nagyon nehéz ezt most kibírni van egy-két tanár akinek a bögyében vagyok, tudtok hatásos story-kat, tapasztalat akár?

Figyelt kérdés
Mit mondjak anyumnak hogy elmehessek orvoshoz? Mert amúgy nem igazán akar elengedni.
2013. máj. 10. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Szedd össze magad, azt go suli. Ne szokd meg a lébecolást, az élet nem arról szól. Ezt a kis időt már kibírod. Ettől csak rosszabb jön elhiheted :)
2013. máj. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm:)
2013. máj. 10. 06:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor hasonló cipőben jársz a barátnőmmel.

Őt is mindig leszólják az öltözködése miatt, vagy bármi másért, amihez semmi közük sincs. Elég sokat hiányzott már, úgy hogy neki nehéz lenne ilyet kitalálni, mert nem lehet.

Egyszerűen maradj otthon. Ha kérdezik, azt mondod rosszul voltál, de az orvos nem akart felmentést írni. Ezt leíratod anyuddal.

Esetleg elmentetek vásárolni..?

2013. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert vagy a tanarok begyeben? Azert mert nem tudsz viselkedni, vagy mert a tanarok egyszeruen nem csipnek?

Ha az utobbi az igaz, akkor igenis menj el arra a hetre

es hasznald ki azt ahogy meg sohasem hasznaltad -pukkaszd meg a 2 tanart, hogy inkabb ok erezzek kellemetlenul magukat - te pedig erzd jol magad.

2013. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

én megoldottam, hogy kb 3 hónapot hiányozhassak melóból! ne viccelj...egy hét?? mi az? pisisek csinálnak csak olyant.

Nekem a 3 hónap jött be...a recept egyszerű:

emelj egy jó nagy szerszámos ládát, lépjél rosszul (esetleg segít ha meg is botlasz) nézd ahogy kifordul oldalra a térded, vitesd magad kórházba, műttesd meg magad, 100% táppénz, biztosítás, 3 hónap hálidéj'...

vagy mond szimplán anyudnak, trippered van...

2013. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!