Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírják ki az apácák szex...

Hogy bírják ki az apácák szex nélkül?

Figyelt kérdés
Kisorom óta vannak szexuális fantáziáim, szex és önkielégítés nélkül nem bírnám talán már kóros eset vagyok. Hogy bírják ki az apácák? Szeretnék én is önmegtartóztatásban élni, önkielégítés nélkül, mert nálam már durva méreteket ölt.

2013. máj. 25. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki apácának áll, annak a felfogása is teljesen más. Számára nem jelent semmit a testiség, a kielégülés, neki a hit, a vallás a fontos, sok mindenről képesek lemondani, a testi kielégülésről is, ezért nekik ez nem nehéz.

Nyilván ehhez kitartás és elhivatottság kell, méghozzá nagyon erős. Nem véletlenül nem lehet akárkiből apáca.

Nyilván belőled sosem lesz az.:)

2013. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD kár
2013. máj. 25. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy darabig biztosan kibírják, de a természet általában erősebb náluk.
2013. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed?
2013. máj. 26. 07:37
 5/7 anonim válasza:
70%
Néhány éve jelent meg a hír a bulvársajtóban, hogy egy negyven éves román apácának ikrei születtek.
2013. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nagy.
2013. jún. 16. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
5/6.: Nem vagyok apáca. De azt vitatom, hogy ne lehessen kibírni. Az önkielégítés undorító.🤮🤮🤮😱😱😱Önuralom kell és kész.Én - ha nagykorúságtól számoljuk az időt rá (18!), 25 évet éltem szexmentesen, 43 évesen vesztettem el a szüzességemet,1 évvel az esküvő után. Sőt, néhány alkalom után ismét mentesen élünk, mégis boldog házasságban. Nincs semmi gond, csak nekünk a mostani világ szabadossága fojtogató és túl kiábrándító. Mi az ártatlanságunkat mentálisan is megőriztük, nem váltunk kiélt emberekké, jól érezzük magunkat enélkül is. Igazából nem is tudom, miért fontos sok embernek a szexualitás. Csak megrontja az embereket.Úgyhogy minek az?!😁😁
2020. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!