Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem bírják kivárni, hogy akkor mondjak el valamit, amikor akarok?

Figyelt kérdés

Mondtam az egyik lány barátnak, hogy majd mondok neki valamit, amikor találkozunk. Mondan h nem fb téma.

Erre elkezdte ott h de mondjam el, kiváncsi, mondjam el. Sírni fog, meg mar sír is.

Miért nem tudnak várni?

Én nem mondtam el neki.



2013. jan. 17. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden lány ilyen. Ez idióta volt.
2013. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nueleth ***** válasza:
Azért, mert kíváncsiak.:) Nem kellene hisztiznie, de nem értem, te miért jelented be előre, hogy mondani fogsz valamit. Nem lenne elég majd a randin felhozni, amikor el is mondod?:)
2013. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

misztifikáltad a helyzetet. Már ne haragudj, de azzal hogy ezt csináltad, direkt azért csináltad hogy izguljon, és minden áron tudni akarja.

Ez kb olyan, mintha mondanák neked, hogy holnap után valami óriási meglepetés fog veled történni, és rajtad kívül mindenki tudja, csak te nem.

Na mit csinálnál?

(tudom, azt mondod, hogy "áh én lazán várnék")

na de őszintén, komolyan, mit csinálnál?

hát persze hogy mindent megtennél, hogy megtudd.

2013. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3# Tévedés.

Ahogy az első is írta nem mindenki ennyire kíváncsi természetű... :D

Amúgy meg had izguljon... :D

2013. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek húzod az agyát, az ilyen én is gyűlölöm. Ha valaki elkezd valamit, fejezze be, mert legközelebb már nem fog érdekelni amit mondani akar.
2013. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az összes lány el van kényeztetve és, hogy nekik joguk van mindenhez, csak, mert lányok.
2013. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt azért látod igy, mert nem tudsz bánni a nőkkel. De nagyon nem ahogy látom...
2013. jan. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!