Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Egy osztályközös...

Fiúk, lányok! Egy osztályközösségben hogyan lehet a kicsit menőbb rétegbe kerülni?

Figyelt kérdés
Most olyan középszerű csoportba tartozom, 8. osztályos vagyok (lány) és jövőre gimibe szeretnék kicsit a menőbb rétegbe kerülni. Mit tegyek, vagy egyáltalán, hogy tartozhat valaki a menőbb rétegbe?:o

#osztályközösség #menőbb réteg
2013. máj. 25. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy a menőbb rétegbe próbálnál beilleszkedni, törekedj inkább a hierarchia megszüntetésére! Semmi értelme nincs a ,,menőbb" rétegbe kerülni.
2013. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

semmi ertelme sincs?:Dmondogasd csak magadnak.:D

nezz ki jol es ez mar boven eleg lessz.ha meg nem nezel ki jol eleg ha jol oltozkodsz

2013. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem nézek ki valami jól, szóval x) a jó öltözködés mellett esetleg még mi? :'D
2013. máj. 29. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
legyel vekony es sportos, otlozkodj jol es ez mar tenyleg boven eleg, nem kell mas, meg gaz is lehetsz nem szamit mert a gimiben a kulso a legfontosabb!
2013. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy kigúnyolnak a kinézetem miatt :| alakom normális(amilyennek kell lennie egy 14-15 évesnek) a melleim viszont kicsik, és az arcommal nem vagyok megelégedve :| igaz szép a bőröm, szerencsére nincsenek pattanásaim, de úgy magával az arcom kinézetével van gond...
2013. máj. 30. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
sporttol szebb lessz az arcod, formasabb es karakteresebb
2013. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!