Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csíkszereda polgármestere...

Csíkszereda polgármestere felvetette, hogy az elhunyt hegymászóról, Erőss Zsoltról nevezzék el a város sportcsarnokát. Csak én tartom ezt képmutatásnak?

Figyelt kérdés

Nyugodjon békében mindkét hegymászó, Erőss Zsolt és Kiss Péter.

Azonban nem hiszem, hogyha Erőss mondjuk 80 évesen hal meg korából fakadóan, nyugodt körülmények között, akkor felmerül az emlékének ilyenfajta megőrzése. Csak én gondolom így?



2013. máj. 26. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pontosan miert tartod ezt kepmutatasnak? szerintem E.Zs. egyebkent is hires lett volna, csak ha hazajott volna, akkor tobb ideig tartott volna, mig ekkora hirnevre tesz szert. az utobbi idoben egyre tobbet szerepelt a mediaban, azert mert tenyleg letett valamit az asztalra es hiteles sportolonak tartjak. vegulis tenyleg o az elso magyar aki megmaszta a Himalajat. (barcsak en is megmaszhatnam a Himalamat, kackac...szr vicc, bocsi)
2013. máj. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 80 évesen nyugodt körülmények között hal meg is elnevezik róla. Szokás a sportcsarnokokat a híres, sokat elért sportolóinkról elnevezni. Már pedig Erőss Zsolt akárhogy is nézzük sokat tett le az asztalra.
2013. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak tükrében lehet nagyon szép elismerés, emlék állítása egy Embernek (így nagy betűvel) vagy képmutatás, hogy milyen volt a városhoz való viszonya és főképpen a városnak hozzá. Erről én nem tudok, annyira nem ismerem.
2013. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem képmutatás, hiszen vannak csarnokok, amelyeket fiatalon elhunyt sportolóról neveztek el (pl az Ocskay Székesfehérváron), de pl a Puskás Ferenc Stadion névválasztásához nem kellett az, hogy Puskást tragédia érje fiatalon. Egy híres sportolóról nevezik el a csarnokot, ennyi a megfontolás, szerintem ha száz évig élt volna Erőss, akkor is gondoltak volna az emléke megőrzésére.
2013. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Én meg azt tartom képmutatásnak,hogy most mindenki pocskondiázza őket,de ha sikerült volna lejutniuk akkor pár napig dicsőitik őket aztán ennyi, el is felejtődik a story.Én tisztelem őket.Nem csak ahhoz kell lelkierő,hogy felmásszanak bármilyen helyre,hanem ahhoz ,hogy a családjától úgy el tudjon köszönni,hogy lehet soha nem látja őket többet.Az még senkinek nem jutott eszébe,hogy abban a féltudatlan állapotban esetleg tisztában volt avval,hogy nem látja már viszont a családját?
2013. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!