Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Kaphatok egy kis...

Lányok! Kaphatok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam tampont használni, de nem sikerült, mert nagyon fáj. Próbáltam irányt változtatni, meg ilyenek, de mindig nagyon rossz érzés. Valakinek volt már ilyen? Mit csináljak, hogy tudjam használni? 15 éves vagyok, már majdnem 16.

2013. máj. 26. 11:20
 1/3 piriiiiii ***** válasza:

Először nekem sem volt valami kellemes, de most már minden gond nélkül tudom használni én is, és nem csináltam semmit neki, úgy értem, hogy csak próbálkoztam.

Szerintem Te is csak próbálkozz, ne keseredj el, mert ez nem megy egyről a kettőre, meg azért nem is minden napos dolog, hogy "valami van Benned", hozzá kell szokni. :)

Szóval próbálkozz, irányváltoztatással is, lazulj el, ne görcsölj, és menni fog, hidd el!

Egyébként az is lehet gond, hogy "nem mentél el a végsőkig", tehát nem toltad be teljesen, és azt hiszem, a hüvely első részén vannak jobban érzőidegek, úgyhogy ott még jó, hogy fáj.

2013. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :).
2013. máj. 27. 16:29
 3/3 anonim válasza:
Én is féltem. Majd megnyugszol, és nem fogsz ezen görcsölni. :) Amúgy én úgy szoktam, hogy az egyik lában felteszem valamire (általában a wc-re) veszek 1-2 mély levegőt, próbálok ellazulni, és felhelyezem. Nem olyan vészes, mint gondolod. Csak azt hiszed, hogy fájni fog, közben simán ki lehet bírni. Ha fent van rendesen, nem érzed. Csak ne izgulj, és menni fog! Ja, és ha úgy érzed, nem megy, ne erőltesd, egy- két hét múlva próbálkozz. Nem vagy te béna!:)
2013. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!