Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a vonzás törvényében?

Ti hisztek a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés
A vonzás törvénye arról is szól (nem vagyok túl jártas ebben a dologban) hogy ha valamiről elhiszed hogy meg fog történni és hiszel benne akkor meg is fog. Nekem sajnos elég gyakran bejönnek a megérzéseim és bármilyen fura, de megéreztem mikor leestem a lóról (nem is egyszer) és azt is mikor szakítottam a barátommal. Nekem valamilyen szinten bejött ez a vonzás törvénye dolog és amióta megnéztem a filmet bármilyen hihetetlen de sikeresebbnek érzem magam az iskolában (ez persze a jegyeimen is meglátszik). Ti hisztek benne? Aki hisz benne az szerint ha lefekvés előtt (nem direkt) de állandóan egy fiúra gondolok, aki már álmaimban is megjelent és ismerem is és akaratlanul az álmaimban is állandóan együttvagyunk az szerint lehet valami? :D Tudom kicsit nyakatekert és most mindenki bolondnak néz :D előfordul :D nem vagyok se szőke se bolond csak furcsa gondolkodású :D sokan nem értenek :D idióta kommentektől kíméljetek kérlek :)

2013. máj. 26. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
én a megèrzèseimre hallgatok
2013. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is nagyrészt de sajnos néha közbeszól az agyam és mindent elcseszek...de a rossz dolgokat megérzem...sajnos csak azokat :/ először nagyon meglepődtem és anyám szerint durva hogy mennyire megérzem a rosszat :)
2013. máj. 26. 16:23
 3/4 anonim válasza:
A vonzás törvénye működik. Nem mindig, nem okvetlen - de semmiképp sem elhanyagolhatóan!
2013. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Öregjóságos teljes mértékben egyetértek :)
2013. máj. 28. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!