Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy van képességed...

Ninachan kérdése:

Van olyan, hogy van képességed? Bármiben! Például: tudod irányítani a szelet, vizet, tűzet, esetleg az idő járást stb.

Figyelt kérdés
Valami által és ha ezt valaki megtudja akkor kiakad vagy hasonló a személynek a tulajdonságaitól függ! és ha tudom , hogy vannak ilyen tinik,gyerekek,felnőttek. és hogy van egy család aki befogad mert ők ugyan ilyenek ők az Arcana Család! Én például bármit tudok irányítani ha zene megy közben vagy éneklek , magyarul a zenével bármit manipulálok! Kérlek válaszoljatok minél előbb.

#víz #gyerek #eső #tini #tűz #szél #mágia #felnőtt #képeség Arcana család #idő járás
2013. máj. 27. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nincs, nem is volt, és nem s lesz!


am sztem túl sok animét nézel a neved árulkodó ;)

2013. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy nem vagyok anime-fan és ez igaz!
2013. máj. 27. 12:22
 3/16 anonim ***** válasza:
[link] még a példád is árulkodik xd
2013. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem én hallottam mert kerestem erről az interneten és ezt találtam és érdeklődni próbáltam!
2013. máj. 27. 12:25
 5/16 A kérdező kommentje:
és amúgy ez azért igaz mert látta az unoka tesóm meg még pár ember de nagyon kiakadtak!! Az unoka tesóm nem de a többi ember igen!
2013. máj. 27. 12:28
 6/16 anonim ***** válasza:

Azt elhiszem hogy bármit tudsz manipulálni énekléssel, pl ha én elkezdenék kornyikálni tuti elmenekülnének a szomszédok...

Mellesleg nem tudom mit szívtál de ütős cucc lehet az tuti :D Basszus téged állatkertben kéne mutogatni :D A tejfeles-szájú tini aki zenével bármit irányít :D Na ne már :D

2013. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy ,de nem tetszik az ,hogy így adsz bárkinek választ nem azért raktam fel ezt a kérdést hogy nem azért raktam fel hogy olyanok mint te válaszoljanak rá és az egy másik tény hogy te egy hatalmas """" vagy és nem tudsz normális választ adni és még egy jó tanács legyen több fantáziád ! Ja és még valami ne szólj többé ehhez a kérdéshez ha nem tudsz normálisan válaszolni! Megértésedet Köszönöm!
2013. máj. 27. 13:17
 8/16 anonim ***** válasza:

Kimásoltam egy részt a válaszodból: "nem azért raktam fel ezt a kérdést hogy nem azért raktam fel hogy olyanok mint te válaszoljanak rá és az egy másik tény hogy te egy hatalmas """" vagy" Mondom én.hogy valaminek a hatása alatt vagy :D


Ne szóljak hozzá a kérdéshez ha nem tudok rá normálisan válaszolni? A kérdésed maga egy vicc... "Van olyan, hogy van képességed?"

Van olyan hogy van? Basszus mentaldestroy....

Van képességem tudom irányítani a szelet, beirányítom a környezetből a tüdőmbe, tudom irányítani a vizet, pl még reggel sem vizelek a klotyó mellé..., a tüzet sajna nem tudom irányítani de ez az én fogyatékosságom.


Jajj értem már, szóval ezt te hallucinálod és a kérdés arra megy ki hogy más is rendelkezik-e ilyen tévképzetekkel... Visszatérve az eredeti hozzászólásomhoz, mit szívtál? :D

2013. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És akkor mi van értsd úgy ahogy akarod !!!
2013. máj. 27. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el, szerintem hasznos lesz neked

2013. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!