Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy van képességed...

Ninachan kérdése:

Van olyan, hogy van képességed? Bármiben! Például: tudod irányítani a szelet, vizet, tűzet, esetleg az idő járást stb.

Figyelt kérdés
Valami által és ha ezt valaki megtudja akkor kiakad vagy hasonló a személynek a tulajdonságaitól függ! és ha tudom , hogy vannak ilyen tinik,gyerekek,felnőttek. és hogy van egy család aki befogad mert ők ugyan ilyenek ők az Arcana Család! Én például bármit tudok irányítani ha zene megy közben vagy éneklek , magyarul a zenével bármit manipulálok! Kérlek válaszoljatok minél előbb.

#víz #gyerek #eső #tini #tűz #szél #mágia #felnőtt #képeség Arcana család #idő járás
2013. máj. 27. 12:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
Utolsó ez övön aluli volt!:DDDDDDDDD
2013. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Halod gyerek Én fül idomárvagyok
2013. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
* főld
2013. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
te kis föld idomár sokat nézel avatárt ;)
2013. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 UgrinPetra válasza:
Léteznek ilyenek. Hogy honnét veszem? Én is képes vagyok a szelet irányítani.pl: ha koncentrálok a nyitott ajtóra Hogy csukodjon be akkor feltámadás a szél és becsukja...
2015. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én tudom irányítani a szelet.
2015. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!